מדיניות משלוחים

סוגי משלוחים

איסוף עצמי ללא עלות

ניתן לאסוף הזמנות לאחר קבלת הודעה / שיחה, ללא עלות נוספת. מהחנות שלנו בכתובת:משה שרת 73 טבריה

חפשו אותנו בוייז "שירלי בוסקילה ממתקים לציפורניים".

סוגי המשלוחים

שליח עד הבית

ימי פעילות שירות המשלוחים הם:  א’-ה’. שעות פעילות שירות המשלוחים משתנות בהתאם לאזור המשלוח.

אספקת המוצר תיעשה 3-5 ימי עסקים מיום העסקים בו טופלה ההזמנה ונשלח מייל שההזמנה הושלמה, זאת למעט משלוחים לאזורים חריגים כגון קיבוץ/מושב/כפר. עבור משלוח לאזורים המוזכרים לעיל, אספקת המוצר תיעשה עד 7 ימי עסקים מיום העסקים בו טופלה ההזמנה באתר ונשלח מייל שההזמנה הושלמה.

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים בלבד (ראשון עד חמישי, לא כולל ערבי חג וחג). הזמנות שיקלטו במערכת בימים שישי או שבת יטופלו רק ביום ראשון העוקב.

חברת שירלי בוסקילה לא תהיה אחראית לכל נזק בגין איחור ו/או עיכוב שנגרמו כתוצאה מכוח עליון, צד שלישי ו/או נסיבות או אירועים שאינם בשליטתה.

שירות המשלוחים שלנו פעיל בכל חלקי הארץ בימי עסקים בלבד.  מרגע איסוף המשלוח, חברת המשלוחים תגיע אליך תוך 3-5 ימי עסקים ולמעט ישובים חריגים אליהם זמני ההגעה הוא עד 7 ימי עסקים.

משלוח E-POST-נקודת חלוקה

זמן המשלוח המשוער הינו 4-7 ימי עסקים. המשלוח יגיע לנקודת איסוף קרובה שנבחרה באיזור מגורייך

ברגע קבלת ה-SMS נא להגיע ולאסוף את המשלוח תוך 3 ימים.

נקודת איסוף ללוקר מרגע קבלת ההודעה יש לאסוף את המשלוח תוך 48 שעות.

דואר ישראל אקספרס

דבר דואר המתקבל בשירות משלוחים למשלוח באחת מ- 56 ערים מרכזיות ומיועד למען המצוי באחת הערים הללו, יבוצע ניסיון מסירה עד 48 שעות.

דבר דואר המתקבל בשירות משלוחים באחד מ- 112 יישובים ומיועד למען המצוי באחת מרשימות היישובים,יבוצע ניסיון מסירה למענו 2-3 ימי עסקיםדבר דואר המתקבל בשירות משלוחים,המיועד למסירה באחד מהישובים ברשימה המצורפת 864 יישובים– יבוצע ניסיון מסירה למענו תוך 2-3 ימי עסקים, לא כולל יום המשלוח.

יבוצע ניסיון מסירה אחד בתיאום טלפוני עם הנמען, במקרה והנמען לא בבית יושאר הפריט ליד הדלת ללא חתימה אך עם תיעוד על ידי צילום תמונה.

משלוחים- אנחנו עושים את מירב המאמצים להוציא משלוחים מהירים , כמו כן אין באחריותינו עיכובים הקשורים לחברת השליחויות או לעיכובים אשר נובעים מסיבות חיצוניות כגון נזקי טבע/ מלחמה/ סיבות מדיניות וכו.. לכן בעת ההזמנה יש לקחת זאת בחשבון בהבנה מראש.

עגלת קניות